2 види підживлення на вибір за 30 днів до збирання часнику, які помітно збільшать його головку

Сад, город, дача

Щороку на ділянці у мене росте часник. Я його вирощую у відкритому ґрунті. Частина часнику у мене росте в саморобних плівкових теплицях по сусідству з помідорами. Щоб збільшити головку часнику за 30 днів до збирання необхідно дотримуватися агротехніки вирощування даної культури: правильна посадка, своєчасний полив і внесення добрив.

Завдяки цьому головка часнику буде великою. За весь період вирощування часнику його підживлюють всього кілька разів. Навесні необхідно підживити добривами, які містять азот: гній, пташиний послід, “зелене добриво” і т.д. Вони впливають на відростання зеленої маси.

В період формування цибулини, часник потребує інших добривах. Не варто більше підживлювати цю культуру азотом.

2 види підживлення на вибір за 30 днів до збирання часнику, які помітно збільшать його головку

Позакореневе підживлення часнику

Для формування великих головок часнику проводять позакореневе підживлення калійними добривами (монофосфат калію, сірчанокислий калій і т.д.). Обробку виконують у вечірній час.

Підживлення часнику під корінь

Підживлення часнику під корінь виконується настоєм деревного попелу, який містить фосфор і калій.

Можна використовувати перераховані вище калійні добрива. Підживлення проводять після поливу, щоб ґрунт був добре зволожений.

Будь-яка з видів підживлень сприятиме збільшенню головки часнику. Головне, правильно вибрати сорт для посадки і своєчасно поливати часник.

Оцените статью
Добавить комментарий