Скільки помідори живуть без поливання? Частота поливів помідорів, щоб урожай був великим!

Сад, город, дача

Часто можна задати питання. А скільки проживуть помідори без поливу? Відповісти на нього складно, але можна. Тим більше, аж ніяк не всі дачники мають можливість регулярно поливати помідори, і їм важлива ця інформація.

Що відбувається з помідорами без поливу?

Зазвичай, якщо стоїть не надто спекотна погода, помідори нормально себе почувають без поливу 2-3 дня. Але потім, рослини починають в’янути. Листя і верхівки опускаються. Зелений колір змінюється бляклим. Зрозуміло, це не стосується днів, коли йдуть дощі.

Зміни відбуваються і з кореневою системою помідорів. Якщо вони відчувають довго брак вологи, ріст і розвиток коренів сповільнюється. Не знаходячи вологу, коренева система, та й сама рослина досить швидко гинуть.

Скільки помідори живуть без поливання? Частота поливів помідорів, щоб урожай був великим!

Як часто поливати помідори?

Частота поливів помідорів залежить від погоди, типу ґрунту, інших факторів. Так, в період цвітіння зволоження помідорів  проводиться пару раз в тиждень. Під кожен кущ вливають до 5 л води. Врахуйте, що вода повинна бути відстояною. Дощування в цей період зазвичай не застосовують.

У період плодоношення, помідори поливаються 1 раз в 2 дні. Під кожен низькорослий кущик вноситься 2 л води, а під високорослі – 10 л води. Якщо полив буде надмірним, плоди можуть тріскатися й обсипатися.

Якщо стоїть спекотна погода, а дощів немає, полив проводиться частіше. Щоб волога довше зберігалася в ґрунті, укладайте мульчу на поверхню ґрунту.

Оцените статью
Добавить комментарий