4 роки даю огіркам «особливе» підживлення, і не знаю куди подіти урожай!

Сад, город, дача

Люблю поласувати огірочками. І щоб вони росли міцними, а урожай незмінно радував, підживлюю їх простим, але ефективним розчином. У підсумку, ось уже 4 роки, плодоношенню огірочків заздрять усі сусіди і знайомі.

Особливості розчину

Щоб огірочки добре росли і плодоносили, їх потрібно підживлювати кілька разів за сезон. Але, найважливіше внесення добрива – в період формування зав’язі. Процедура збільшує їх кількість і запобігає опадання.

У цей період, рослини повинні отримувати достатню кількість калію. Він потрібний не тільки для формування зав’язі, але і для великої кількості смачних і хрустких огірочків. В результаті, врожайність підвищується майже в 2 рази.

Раніше, я в основному віддавав перевагу органіці, але останніми роками перейшов на мінеральні добрива. І як виявилося – не прогадав.

Готуємо підживлення

Отже, щоб врожайність моїх огірочків була відмінною, я використовую розчин на основі сульфату калію. Адже його легко приготувати, а його ефективність помітна вже через кілька днів після внесення підживлення.

Щоб зробити живильну рідину, покладіть в 10 л ємність з теплою водою 1 ст. ложку сульфату калію, 2 ч. ложки сечовини. Розчин добре перемішується. Проводиться позакореневе підживлення.

Для кожної дорослого рослини потрібно 0,5 л розчину. Процедура проводиться 1 раз в 6-8 днів. Підживлення вноситься вранці або ввечері.

Оцените статью
Добавить комментарий