Переношу сир у глибоку миску і трохи розминаю його вилкою.
Потім додаю такі інгредієнти:
- 1 яйце
- Дрібка солі
- 3 ст. ложки цукру
Необхідно ретельно перемішати все, щоб цукор повністю розчинився.
Далі вам знадобиться борошно, але його потрібно додати зовсім небагато, я беру всього одну столову ложку.
Щоб забезпечити сирникам легкість і запобігти їхньому розпаду, я додаю в сирне тісто дві столові ложки манної крупи. Вона поглинає зайву вологу з сиру, роблячи тісто для сирників ідеальним.
Для більш насиченого смаку додаю до тіста трохи ванільного цукру. Однієї пачки має бути достатньо, але використовуйте натуральний продукт, а не штучний ванілін.
Все ретельно перемішую та поміщаю сирне тісто у холодильник для «відпочинку». Це дозволяє манці збільшитися в об’ємі, поглинувши вологу.
Потім виймаю тісто з холодильника, даємо йому трохи нагрітися і розкачуємо з нього довгу «ковбаску». Щоб сир не прилипав до столу, посипаю його борошном.
Розділяю «ковбаску» на однакові частини та формую сирники. Важливо не робити їх занадто товстими, щоб вони не смажилися надто довго та не підгоряли.
Далі розігріваю сковороду, наливаю трохи олії, додаю шматочок вершкового масла та обсмажую сирники з обох боків до золотистої скоринки.
Потім накриваю сковороду кришкою, встановлюю низький вогонь і готую сирники ще 7-8 хвилин. Цей рецепт надає сирникам вишуканого смаку.







