Найсмачніший Олів’є за рецептом мами

Кулінарія

У кожній родині можна знайти улюблений рецепт знаменитого салату Олів’є, без якого у багатьох жодне свято не обходиться. Існує безліч різних хитрощів і секретів, однак ми зараз розглянемо один з найбільш оригінальних і смачних варіантів.

Отже, спробуйте приготувати знаменитий салат з даним рецептом.

Перший секрет найголовніший – це два типи ковбаси: варена (як в класичних рецептах), а також варено-копчена. Причому ковбаси має бути досить багато, щоб салат був м’ясистим. Нарізати ковбасу двох видів слід невеликими кубиками.

Другий секрет – солоні огірки, які не мариновані, а саме солоні, бочкові. Такі овочі надають хороший пікантний смак і можуть застосовуватися в малому обсязі. Маринованих огірків потрібно більше, через що салат легко може дати непотрібний сік.

Третій секрет – це відварювання овочів. Варити їх краще заздалегідь, мінімум за день до приготування салату. Овочі в такому випадку знайдуть необхідну щільність і не будуть в момент нарізування розвалюватися.

Четвертий секрет – це особлива нарізка. Різати салат треба прямо перед подачею, щоб він був ароматним і дуже свіжим. Для заправки можна застосовувати або звичайний майонез, або оливковий. Але найбільшу родзинку страві додасть, звичайно ж, дуже смачний домашній майонез.

Спробуйте зробити салат Олів’є по вище описаним рецептом і поділіться власними враженнями!

Оцените статью
Добавить комментарий