Економить час: як зробити часникові кубики, які будуть зберігатися рік

Кулінарія

Більшість з нас дуже любить часник, який є апетитною і ароматною приправою до величезної кількості страв. Ось і купуємо ми його великими порціями, а потім нарізаємо під час готування страв.

Але частенько буває так, що, купивши кілька головок часнику, не всі з них встигаємо використовувати до того, як продукт пропаде, та й часу на його нарізку витрачається чимало, так що іноді ми його просто не ріжемо, якщо не встигаємо …

Однак вирішити ці проблеми, виявляється, можна одним махом.

Так ось, щоб часник точно не пропав і не потрібно було кожен раз витрачати час на його нарізку або подрібнення, його потрібно просто порційно заморозити. Зробити це простіше простого.

Потрібно купити побільше часнику, а потім весь його покласти в блендер і подрібнити.

І після цього слід взяти силіконові формочки або лоток для льоду і наповнити його часниковою кашкою.

Ось і все, потім їх потрібно буде поставити в морозилку і заморозити там часник.

А коли він на знадобиться, залишиться лише вийняти один кубик і покласти в страву, щоб вона тут же стала виділяти неповторний аромат.

Це буде справою пари секунд, так що і час буде зекономлено на підготовку, і гроші, адже нам не доведеться щоразу купувати часник, якщо він раптом зіпсується.

І до речі, таким самим чином можна підготувати зелень і інші травички та спеції, що теж полегшить життя господині на кухні.

Оцените статью
Добавить комментарий