Мариновані овочі в банці. Дуже смачні і добре зберігаються всю зиму

Кулінарія

Мариновані овочі в банці виходять дуже смачними. Я люблю їх їсти взимку разом з великою кількістю смачних м’ясних страв, і не тільки. Для маринування овочів використовую старовинний рецепт, отриманий від подруги.

Ділюся рецептом приготування:

Овочі помити і нарізати шматочками (але не дуже дрібно). Цвітну капусту ламаємо на шматочки.

На дно стерилізованої банки покласти гілочку кропу, хрону (листя або корінь за смаком), часник, гострий перець, чорний перець горошком, запашний перець. Потім додайте в банку нарізані шматочками овочі.

Закип’ятити воду в каструлі. Поки вода закипає, додайте в банку з овочами 1 столову ложку солі, 1,5 столові ложки цукру, 2 столові ложки оцту. Потім заливаємо в банку кип’яток.

Накриваємо банку кришкою. Банку з овочами ставимо в каструлю, на дно якої застеляємо тканину або кухонний рушник. Налийте в каструлю воду по «плечики» банки.

Ставимо каструлю на плиту. Коли вода закипить, почекайте ще 25 хвилин, потім вимкніть вогонь і вийміть банку з каструлі. Добре закрутіть кришку і переверніть банку догори дном.

Накриваємо банку теплою ковдрою і даємо повільно охолонути, ніч. На наступний день після повного охолодження, банку з овочами прибираємо в темне і прохолодне місце, краще в льох або комору. Приємного апетиту і вдалого приготування!

Інгредієнти на 1 літрову банку:

  • Цвітна капуста,
  • Болгарський перець,
  • Огірки,
  • Кабачки,
  • Чорний перець горошком,
  • Запашний перець,
  • Часник, хрін, гострий перець, гілочка кропу

Інгредієнти для розсолу:

  • 2 столові ложки оцту 9%
  • 1 ложка солі
  • 1,5 ложки цукру
Оцените статью
Добавить комментарий