Томатний соус з базиліком: італійський рецепт

Кулінарія

Безумовним плюсом цього рецепту є не лише виразний смак готового соусу, а й термін його зберігання. Він легко може простояти і рік, і два.

Для приготування соусу беру в основному пом’яті або биті помідори. Це ніяк не вплине на смак, але пристойно заощадить гроші. На ринках часто можна знайти некондицію, що коштуватиме набагато дешевше за цілі плоди. Запевняю, цей томатний соус із базиліком підкорить вас назавжди!

Подавати такий соус можна до різних м’ясних страв, спагетті і макаронів. Звичайно, набагато корисніше використовувати його замість магазинного кетчупу. Ну як томатна основа для приготування піци підходить ідеально!

Інгредієнти:

  • Помідор – 1 кг
  • Болгарський перець – 350 г
  • Петрушка – 1 пучок
  • Кріп – 1 пучок
  • Базилік – 1 пучок
  • Часник – 7 зуб.
  • Сіль – 1 ст. л.
  • Цукор – 1,5 ст. л.
  • Цибуля – 300 г
  • Оцет – 1 ст. л.
  • Коріандр – 1 дрібка
  • Чорний перець (мелений) – за смаком
  • Оливкова олія – 3 ст. л.

Ділюся рецептом приготування:

Помийте наперед банки та кришки, простерилізуйте і дайте їм просохнути.

Цибулю, часник і солодкий болгарський перець (без насіння) подрібніть у блендері. Перекладіть масу в каструлю.

Додайте порізані помідори, чорний перець, сіль і ще раз зблендеріть.

Дайте закипіти соусу. Потім зменшіть вогонь до середнього. Варіть 35 хвилин. За бажання можна зробити соус гострішим, додавши перець чилі.

Подрібніть зелень, додайте в каструлю, влийте олію з оцтом, додайте цукор.

Ретельно перемішуючи, проваріть суміш ще 10-15 хвилин.

Гарячий соус розлийте по банках і одразу ж закрийте.

Пробувати такий соус можна вже за 3–4 дні. Він чудово зберігається у темному прохолодному місці. Чудова знахідка!

Оцените статью
Добавить комментарий