Робимо все як завжди. Миємо огірки, зрізаємо кінчики, замочуємо у воді на 2 години. Готуємо банки. Я просто їх мию содою. Можна обдати кип’ятком. Миємо і обдаємо кип’ятком кришки.
У банки закладаємо на дно спеції та прянощі: зелень, запашний горошок 5 шт, 1-2 зубчики часнику. Зверху огірки та заливаємо кип’ятком на 20 хвилин. Воду зливаємо у раковину.
Готуємо маринад на 1 л.
- 1 ст. л. солі з гіркою;
- 4 ст.л цукру без гірки;
- 100мл. 9% оцту.
Заливаємо маринадом і закатуємо кришками Все готово! Простіше не придумаєш!
Банки перевертаємо догори дном і кутаємо на 2 дні. Зберігати можна в будинку та квартирі.







