Цю консервацію добре готувати з стиглих, великих та соковитих огірків, але не перезрілих. Тут огірки будуть нарізані грубо, і їх потрібно кілька годин настоювати, щоб огірки дали більше соку. Заготовка виходить запашною, смачною, огірки хрусткі. Баночки з цими огірками зберігаються за кімнатної температури.
Ділюся рецептом приготування:
Огірки наріжемо великими брусочками, а очищений часник продавимо через прес.
Додамо сіль та цукор до огірків. Сіль додаємо за смаком, комусь може знадобитися більше чи менше. Вливаємо до огірків оцет, олію та додаємо чорний мелений перець.
Перемішуємо огірки, накриваємо посуд кришкою та залишаємо при кімнатній температурі на 3-4 години. Періодично помішуємо, щоб огірки рівномірно просочувалися ароматами та давали сік.
Коли соку буде багато, розкладаємо огірки по банкам разом із розсолом. У глибоку каструлю викладемо тканинну серветку, ставимо банки на тканину, прикриваємо банки кришками. Наливаємо в каструлю воду так, щоб вона доходила до плічок банки. Ставимо посуд на вогонь, чекаємо, коли вода закипить і стерилізуємо 15 хвилин.
Гарячі банки акуратно дістаємо, закручуємо банки кришками. тут як вам зручно, хоч під ключ, хоч кришками, що закручуються. Банки перевертаємо та укутуємо, залишаємо остигати.
Інгредієнти:
- Огірки – 4 кг.
- Часник – 2 головки
- Оцет 9% – 200 мл.
- Олія соняшникова – 200 мл.
- Цукор – 200 г.
- Сіль – 2 ст.л.
- Перець чорний мелений – 1 ч.л.








