Декілька ефективних методів боротьби з комарами

Поради

Влітку комарі докучають багатьом людям. Вони постійно кусаються та не дають нормально відпочивати. Нижче наводиться декілька ефективних засобів, що допоможуть позбутися цих комах.

Ефірні олії. Для відлякування комарів потрібно зробити настоянки з різних ефірних олій та трав. Комахам не подобаються запахи розмарину, анісу, гвоздики. З обраних компонентів необхідно зробити настій або відвар, після чого налити їх у пляшку, що має дозатор. Далі засіб наноситься на шкіру. При використанні ефірних олій потрібно попередньо переконатися, що відсутня алергія на них.

Настій з часнику. Для приготування засобу потрібно за допомогою преса розчавити 6 зубків часнику. Далі часник заливається склянкою окропу, після чого він повинен настоюватися на протязі 15 хвилин. Перед тим, як проводити обприскування, необхідно процідити засіб. Цим настоєм можна провести обробку намету, після чого комарі не будуть докучати.

Настоянка з ваніліну. Для приготування засобу ванілін необхідно залити водою. Засіб наливається у пляшку, що має дозатор, після чого наноситься на шкіру.

Лаванда. Ще одним дієвим засобом проти комарів є квіти лаванди. Їх потрібно розкласти на підвіконні. Їх аромат буде відлякувати комах. Також можна нанести на шкіру трохи лавандової олії. Ефект буде такий самий.

Ялівець. Гілки ялівцю також допоможуть боротися з комарами. Їх можна кидати у багаття, перебуваючи на природі. Мошки та комарі не люблять запах ялівцю. В домашніх умовах можна використовувати олію ялівцю та лампу для ефірних олій.

Ці засоби допоможуть вам позбутися комарів та мошок.

Оцените статью
Добавить комментарий