Чому в’яне листя огірків, та що слід зробити щоб воно не в’яло

Поради

Багато городників запитують, чому на огірках в’яне листя. Знання причин цього явища допоможе вирішити це питання. Найбільш поширена причина – ураження огірків кореневою гниллю.

Як боротися з цією проблемою?

Огірки можуть почати в’янути без видимих причин. Одразу спадає на думку, що коріння рослини поїдають шкідники. При цьому захворювання поширюється доволі швидко, тому листя огірків висихають та відмирають. В результаті може загинути весь кущ.

Якщо є ознаки захворювання, а огірки почали давати плоди, не слід використовувати фунгіциди, що містять в собі хімічні елементи. Рекомендується обробити рослини такими засобами, як Трихоцин або Гліокладин. Вони вважаються безпечними для врожаю огірків.

Перед тим, як використовувати ці засоби, слід позбавитися ураженого листя, а також зірвати усі плоди. Навколо кореня бажано розкласти мульчу. Також рекомендується тимчасово не поливати огірки. Вносяться вищевказані засоби під коріння. Необхідно слідкувати, щоб вони не потрапили на листя.

Коли огірки будуть оброблені, слід їх обприскати за допомогою засобів Гамаір та Алирин. У випадку, коли після вказаних процедур листя буде і далі в’янути, необхідно через 5 днів ще раз обробити рослини перерахованими засобами.

Гарного врожаю!

Оцените статью
Добавить комментарий