Шпаргалка по вирощування щедрого врожаю огірків

Різне

Доброго дня шановні читачі та гості нашого сайту. В даній статті хочемо поділитися з Вами декількома порадами по вирощуванню огірків.

Шпаргалка для вирощування огірків

1. Після появи сходів у фазі розвитку 3 – 4 листочків огірки потрібно обробити наступним складом:

У відро води додати 30 крапель йоду, 20г господарського мила і 1 л молока. Обприскування таким складом можна проводити через кожні 10 днів.

2. З вечора замочити булку хліба в відрі води, вранці розім’яти хліб, додати маленький пухирець йоду, розвести 1 л рідини в відрі води і побризкати огірки. Рідину можна зберігати в прохолодному місці. Цим розчином обробляти грядки кожні 2 тижні, і до осені огірки, і бадилля збережуться зеленими.

3. Розвести в відрі води 2 літри молочної сироватки і 150г цукру. Обприскати і полити огірки. Після такої обробки на огірках і перці знову утворюються зав’язі, і вони дають плоди.

4. 700-грамову банку цибулиння висипати в 10-літрове відро води і довести до кипіння, зняти з вогню, закрити кришкою і настоювати 12 – 14 годин. Процідити, віджати лушпиння. Розбавити водою: на 1 л настою – 4л води. Рясно обприскати бадилля огірків і пролити грунт.

5. Обприскати і полити огірки розчином молочної сироватки: 1л сироватки на 5 л води.

6. Відрегулювати полив: можливо, огіркам не вистачає води або вода для поливу занадто холодна.

Редакція сайту вдячна Вам за те, що читаєте нас. Наша команда старається зробити наш вміст максимально позитивним та корисним для Вас!

vakurat.pp.ua

Оцените статью
Добавить комментарий