Щоб буряк виріс солодкий та великий, підживіть його натуральним добривом

Поради

Буряк добре росте на землі, яка підживлена добривами. Нижче наведені деякі секрети, як виростити гарний врожай буряку.

Щоби буряки не виросли дрібними, не рекомендується саджати їх щільно. Слід пам’ятати, що з кожної насінини може утворитися декілька плодів. Тому потрібно проріджувати грядки, як з’являться перші сходи. При цьому потрібно зробити відстань між рослинами 15 см. Також слід організувати своєчасний полив, інакше плоди виростуть дрібними. Але не слід лити на грядки багато води, оскільки у буряку тоді буде обмежений доступ до кисню.

Не бажано використовувати гній в якості добрива при вирощуванні цукристого буряку. Завдяки гною відбувається виділення азоту, що сприяє росту зеленої маси. А плоди стають блідими, гіркими та несмачними. Оптимальний показник рН землі – 6,5-7,5. При дуже кислій землі необхідно додати яєчну шкарлупу або золу. При лужній землі покращити її стан можна за допомогою курячого посліду або торфу. Також підійдуть суперфосфати або сульфати.

Через 2-3 тижні після проріджування грядок потрібно полити буряки наступним розчином: зола (400 грамів), сіль (1 ст. л.), відро води.

Одноразово потрібно внести в землю, де ростуть буряки, добрива зі вмістом бору. Завдяки цьому буряк стане цукристим та смачним. Оптимальним варіантом стане борна кислота. Потрібно 10 грамів цієї кислоти розвести у відрі води.

Якщо додержуватися вищезазначених порад, то можна отримати гарний врожай цукристих буряків!

Оцените статью
Добавить комментарий