Садимо Троянди з букета приживлюваність 95 з 100. Цікавий спосіб розмноження.

Різне

А ви колись пробувати виростити троянду з держака, якщо ні то обов’язково спробуйте у вас все получиться!

Мова сьогодні піде про те, як виростити троянди, з держака, причому цей метод допоможе вам виростити, всі посаджені, черенкі. Я саджу черешки вже багато років, троянд у мене дуже багато, різних сортів, і забарвлення.

А що б з’явилася нова трояндочка в вашому саду, ходіть на виставки, якщо є нові сорти, і забарвлення, то купуйте обов’язково, а потім нарізайте від цієї троянди черешки, і таким чином розмножуйте їх. Вкорінюються живці, садіть собі, можете і сусідам по дачі роздати, родичам.

Садимо Троянди з букета приживлюваність 95 з 100. Цікавий спосіб розмноження.

Спосіб нескладний, ви обов’язково впораєтеся, головне зробіть, як описано нижче. Зазвичай живців дуже багато при обрізці восени, але дуже вдалий час для живцювання троянд, це червень-липень, майже 100% приживлюваність, дуже рідко буває що держак НЕ приживається. Ітак, почнемо, все по порядку.

Берем держак, на ньому має бути 3-4 бруньки, цього достатньо, але і більше не потрібно. Під нижньою брунькою, робимо косий зріз, ближче до бруньки, але робити це потрібно акуратно, що б не зачепити бруньку, а над верхньою брунькою, на 1 см. вище бруньки. Листя обрізаємо. Все, держак готовий.

Садимо Троянди з букета приживлюваність 95 з 100. Цікавий спосіб розмноження.

2. Потім на пару годин ставимо живці в вербову воду, зриваємо кілька гілочок верби, ставимо вербу, вона має стояти до наступного дня, потім прибираємо вербу, і ставимо в цю вербову воду, свої живці.

3. Готовим грунт, не садимо черешки в горщики, садимо відразу в землю, перекопати, стільки скільки нам потрібно що б посадити троянди, потім робимо слабкий розчин марганцівки, і проливаємо землю, далі беремо живці, і умочуємо кожен в золі, або, Корневином, і садимо троянду так, що б брунька була в землі, далі берем пластикові пляшки, відрізаєм дно, і накриваєм, що б не було конденсату, потрібно провітрювати.

Важливо: на зиму, поверх пляшки, накрити нетканим матеріалом, це потрібно зробити обов’язково, що б ваші майбутні трояндочки, пережили зиму.

Якщо садити відросток в червні, то на постійне місце висаджувати потрібно, тільки на наступний рік. Троянди завжди приживаються.

Садимо Троянди з букета приживлюваність 95 з 100. Цікавий спосіб розмноження.

Є ще кілька варіантів посадки живців, але саме цей найкращий по приживаймості. Пробуйте, садіть, все получиться. Буває верхівка троянди може почорніти, і підсохнути, таке теж буває, але троянда залишається жива, в подальших потрібно буде зрізати гострим секатором, до живого місця, і троянда відразу рушить в зростання.

Пишіть як ви садите, свої троянди, нам всім цікаво дізнаватися щось нове. Можливо ваш спосіб виявиться ще краще.

Мій Світ

Rate article
Залишити відповідь