Манник “Стаканник” – рецепт легко запам’ятовується і завжди манник виходить смачним, а сьогодні я ще хочу показати, як я готую такий манник з повидлом, так щоб повидло було рівно посередині.
Нам знадобиться:
- яйця — 2шт
- сіль — 1/3ч.л.
- цукор — 100г (1/2 стакана)
- ванільний цукор — 1пачка
- соняшникова олія — 100г (1/2ст)
- повидло — 200-300г
- кефір — 1 стакан
- борошно — 1 стакан
- манна крупа — 1 стакан
- розпушувач — 1ч.л.
Покроковий рецепт приготування:
1. Беремо склянку в мене об’ємом 250 мл відміряємо борошно, манну крупу, кефір.
2. У миску наливаємо 1 склянку кефіру, розбиваємо 2 яйця, так як у мене манник буде з повидлом, щоб не вийшло занадто солодко, я додаю 100 грам цукру, і додаємо ванільний цукор, перемішуємо.
3. Додаємо 1 склянку манної крупи, за бажанням можна дати постояти хвилин 15, я цього не роблю, додаємо борошно і тепер вливаємо олію і не забудьте додати 1/3ч.л. солі. Усі перемішуємо і тісто готове. Розділимо тісто на 2 рівні частини.
4. Беремо форму у мене розмір форми 19 см на 19 см.
5. Змащуємо маслом, переливаємо половину тіста, розрівнюємо і ставимо в духовку випікаємо при 180 градусах рівно 10 хвилин.
6. Тепер дістаємо та кладемо густе повидло у мене за вагою 200-300 грам.
7. Зверху кладемо другу половину тіста, ставимо в духовку і випікаємо при 180 градусах 40 хвилин до готовності або орієнтуйтеся на свою духовку. Нагрів верх-низ.
8. У такий спосіб повидло ніколи не опуститься на дно, а буде рівно посередині.
9. Дістаємо витягаємо з форми, даємо охолонути, розрізаємо та подаємо до столу.
10. Повидло я беру з кислинкою, сьогодні у мене сливове повидло.







