Манник з повидлом “Стаканник”. Коли не знаю, що пекти до чаю, печу його

Кулінарія

Манник “Стаканник” – рецепт легко запам’ятовується і завжди манник виходить смачним, а сьогодні я ще хочу показати, як я готую такий манник з повидлом, так щоб повидло було рівно посередині.

Нам знадобиться:

  • яйця — 2шт
  • сіль — 1/3ч.л.
  • цукор — 100г (1/2 стакана)
  • ванільний цукор — 1пачка
  • соняшникова олія — 100г (1/2ст)
  • повидло — 200-300г
  • кефір — 1 стакан
  • борошно — 1 стакан
  • манна крупа — 1 стакан
  • розпушувач — 1ч.л.

Покроковий рецепт приготування:

1. Беремо склянку в мене об’ємом 250 мл відміряємо борошно, манну крупу, кефір.

2. У миску наливаємо 1 склянку кефіру, розбиваємо 2 яйця, так як у мене манник буде з повидлом, щоб не вийшло занадто солодко, я додаю 100 грам цукру, і додаємо ванільний цукор, перемішуємо.

3. Додаємо 1 склянку манної крупи, за бажанням можна дати постояти хвилин 15, я цього не роблю, додаємо борошно і тепер вливаємо олію і не забудьте додати 1/3ч.л. солі. Усі перемішуємо і тісто готове. Розділимо тісто на 2 рівні частини.

4. Беремо форму у мене розмір форми 19 см на 19 см.

5. Змащуємо маслом, переливаємо половину тіста, розрівнюємо і ставимо в духовку випікаємо при 180 градусах рівно 10 хвилин.

6. Тепер дістаємо та кладемо густе повидло у мене за вагою 200-300 грам.

7. Зверху кладемо другу половину тіста, ставимо в духовку і випікаємо при 180 градусах 40 хвилин до готовності або орієнтуйтеся на свою духовку. Нагрів верх-низ.

8. У такий спосіб повидло ніколи не опуститься на дно, а буде рівно посередині.

9. Дістаємо витягаємо з форми, даємо охолонути, розрізаємо та подаємо до столу.

10. Повидло я беру з кислинкою, сьогодні у мене сливове повидло.

Оцените статью
Добавить комментарий