Як шашлики, тільки без вогню! Картопля з м’ясом. Ще жодного разу не залишалася у нас другого дня. М’ясо виходить смачне, м’яке, картопля… дуже смачна. Виходить смачна страва на вечерю або святковий стіл.
Інгредієнти:
- М’ясо – 1 кг
- Картопля – 1 кг
- Цибулина – 2 шт.
- Сіль – 1 ч.л.
- Перець чорний – 1/2 ч.л. (або до смаку)
- Олія – 100 мл
- Часник – 3 зуб
- Зелень – до смаку
- Приправа до м’яса – 1/2 ч.л.
Приготування:
М’ясо беремо будь-яке – баранина, яловичина, курка, у мене сьогодні свинина 1 кг. Наріжемо досить великими шматками приблизно як на шашлик.
Кладемо в миску, додаємо 1 ч. л. солі, чорний перець 1/2 ч.л. і перемішуємо, можна додати за бажанням улюблені спеції. Залишимо на хвилин 20, за цей час очистимо і наріжемо великими кубиками картоплю.
Беремо казан, Наливаємо 100 мл олії, розігріваємо, тепер кладемо картоплю і обсмажуємо, як почне золотитися, виймаємо, в цю олію кладемо м’ясо і смажимо до легкої золотистості м’яса. Часом у мене займає хвилин 10.
Тепер коли м’ясо обсмажилося, додаємо 2 порізаних цибулини, смажимо пару хвилин, Олію зливаємо, зверху кладемо картоплю, вливаємо 250 мл води, вогонь робимо мінімальний і готуємо 50-60 хвилин, орієнтуйтеся по готовності.
Наріжемо зелень кропу та петрушки, подрібнимо пару зубчиків часнику, вливаємо пару ложок олії, перемішуємо.
Розподіляємо зелень з часником по готовій картоплі, закриваємо даємо постояти хвилин 6 і можна подавати до столу.










