Я схудла на 80 кілограмів і стала не цікава чоловікові

Життя

Я завжди любила смачно поїсти і ніколи не вважала себе грубою. Себе я сприймала як дівчина з апетитними формами.

Коли я виходила заміж в 19 років, важила 100 кілограм, і моєму обранцеві подобалося моє пишне тіло. Він любив мене такою, яка я є, і кожен день купував мені торти і тістечка. А я поїдала їх і додавала у вазі.

Через рік сімейного життя Моя вага досягла 140 кілограм. І чоловіка і мене моя вага влаштовував, але ось тільки з зачаттям дитини у нас виникли проблеми. Скільки б я не намагалася завагітніти протягом п’яти років, нічого не виходило. Лікарі в один голос радили терміново скинути зайву вагу.

Я не вірила в успіх, але бажання народити дитину, для мене стало головним стимулом. Перше, що я зробила – заборонила чоловікові купувати солодощі. А потім почалися консультації дієтологів, наполегливі тренування в спортзалі, біг вранці і ціла система правильного харчування.

Чоловік відносячи байдуже до моїх старанням. Він вважав це марною тратою грошей і часу. А я, бачачи, як мій одяг з кожним місяцем стає великим, так захопилася здоровим способом життя, що відволіклася від думок про зачаття первістка.

Через 3 роки наполегливих тренувань мої ваги показали вагу 60 кілограмів, а тест на вагітність – дві смужки. Моєму щастю не було меж. Я не могла повірити в те, що в дзеркалі це я, струнка, покращала до того ж вагітна. Ось тільки чоловік мій почав ставитися до мене прохолодніше.

Під час вагітності я знову повернула 12 кілограм, які після народження дитини скинула за 3 місяці. Моя вага зупинився на позначці в 60 кілограм, але чоловіка свого я не стала зупиняти, коли він зібрав речі і пішов.

Він сказав, що в ліжку зі стрункою жінкою йому не комфортно прокидатися, що я стала якась чужа, а він сумує за пишним формам.

Зараз у мене другий чоловік, який любить мене і в усьому підтримує, і двоє прекрасних дітей. А мій перший чоловік до цих пір в пошуку ідеальних пишних форм.

Оцените статью
Добавить комментарий