Такий закусочний рулет готую часто, люблю його більше від магазинних сальтисонів і ковбас, за основу для страви беру свинячі вуха (можна брати шкірки – теж дуже смачно).
Приготування:
Ретельно промиваю 4 свинячі вуха. Потім відварюю 1 год. Зливаю воду, заливаю чисту. Додаю сіль, перець горошком, можна лавровий лист. Варю ще близько 1 год. Потім зливаю воду і ріжу на великі шматки.
Додаю мелений перець, коріандр, хмелі-сунелі. Ви можете додати будь-які улюблені спеції на свій смак. Видавлюю 2-3 зубчики часнику. Можна замінити на сушений. Також рекомендую взяти невеликий пучок кропу. Кріп дрібно шаткуємо і додаємо до вух.
Ретельно перемішуємо вуха зі спеціями. Основа для закусочного рулету готова. Викладаємо у будь-яку зручну форму. Я часто використовую контейнер із кришкою.
Щільно укладаємо, закриваємо кришкою. Також можна вкласти вуха у пластикову пляшку, тоді вийде кругла форма як у ковбаси.
Відправляємо на ніч у холодильник. Рулет застиг, можна різати та подавати на стіл. Виходить дуже смачно. Подаємо із хлібом, хріном та гірчицею. Смачна та натуральна заміна ковбасі.









