Знайшла рецепт торта на просторах інтернету і закохалася в нього, мені подобається, що бісквіт виходить вологим і його не потрібно просочувати, змастив будь-яким кремом і торт готовий. Смак насичений, прям тане в роті. Рекомендую і вам спробувати приготувати торт за цим рецептом, якщо ви ласун, як я, то він вам неодмінно сподобається.
Для торта нам знадобиться:
- Борошно пшеничне — 300 г
- Молоко — 250 мл.
- Цукор — 250 г
- Яйця курячі — 2 шт.
- Какао — 50 г
- Розпушувач — 1 ст.л.
- Сіль — 1/2 ч.л.
- Рослинної рафінованої олія — 120 мл.
- Ванільний цукор — 1 пакетик
- Винний оцет — 1 ст.л.
- КРЕМ будь-який
Поетапний процес приготування швидкого торта
Для початку змішайте в мисці всі сипучі продукти: борошно, какао, цукор, сіль, розпушувач, ванілін.
В іншій мисці змішайте молоко, яйця, рослинну олію. Просто віночком злегка перемішайте і все, нічого збивати не потрібно.
З’єднайте суху суміш з рідкою, перемішайте.
Влийте винний оцет, перемішайте, тісто почне злегка світлішати і пінитися, так і повинно бути.
Форму застеліть пергаментом. Я, ще змастила олією пергамент, щоб уже напевно не пристало.
Поставте в розігріту до 180 градусів духовку на 45 хвилин, готовність перевірте шпажкою.
Бісквіт остудіть, розріжте на 2-3 коржа.
Кількість коржів, залежить від діаметру форми, якщо форма невелика, бісквіт буде високий і його можна розрізати на 3 коржі, а якщо велика форма, то коржів вийде всього 2.
За бажанням зріжте краї і подрібніть в крихту за допомогою блендера.
Крем можна взяти будь-який, хоч сметанний, хоч сирний, я вирішила з робити з масла, згущеного молока і заварного крему.
Збила вершкове масло. Додала згущене молоко, збила.
Змастила кремом коржі, обмазати торт і обсипала бісквітною крихтою і волоськими горіхами.
Смачний, повітряний, ніжний шоколадний тортик вийшов.
Якщо вам сподобався рецепт, ставте лайк, а ще краще приготуйте, сфотографуйте і поділіться в коментарях результатом.
















