Мій дідусь дав поради про те, які речі потрібно зберігати в секреті і ніколи не розповідати стороннім людям

Шість порад дідуся Поради

Коли я був маленьким, мій дід дав мені кілька цінних порад про що потрібно мовчати і ніколи не розповідати стороннім людям, якщо хочеш залишатися щасливим.

Цим можна поділитися з дуже близькими людьми: кращим другом або подругою, чоловіком, дружиною, дітьми, але на цьому досить.

Не потрібно про ці речі говорити випадковим знайомим, колегам по роботі, друзям, з якими бачитеся раз на місяць і іншим “не до серця” людям.

1. Двигуном нашого життя є цілі і плани, і про них, в першу чергу, потрібно мовчати. Недарма кажуть “якщо хочеш насмішити Творця, то розкажи про свої плани”.

2. Прислів’я “щастя і гроші люблять тишу” була мною і іншими близькими мені людьми перевірена на особистому досвіді безліч разів.

Ніколи не кажіть про те, скільки грошей ви заробили, навіть приблизні суми. Особливо якщо вас спокушають хвастощі і гординя, то розповідаючи з таким помислом про зароблені гроші, ви їх можете втратите.

Це ж стосується і щастя. Ще Хемінгуей говорив “носіть свято з собою», не розвіюйте його “по вухах” оточуючих. До цього відноситься особисте життя, тобто ваша гармонія з партнером, повсякденні хороші події, ваші досягнення. Зберігайте це в глибині свого серця.

Але ви можете ділитися своїми статками від цих “дарів” з оточуючими: радісно спілкуватися, посміхатися, випромінювати енергію. Якщо будуть допитуватися про причини, то дайте відповідь: “все так добре, що аж лінь говорити”.

3. Не кажіть про те, якими “добрими справами”, наприклад, благодійністю, ви займаєтеся, або які хороші вчинки робите.

Ви можете згадати, що знаєте такі проекти, де можна допомагати людям, але не потрібно нікого до цього закликати, і тим більше, як всякі “духовні” блогери, виставляти свою філантропію напоказ в приклад іншим.

Самий благий плід від “добрих справ” ви отримаєте, якщо не будете вважати себе особливим після цього, мовляв, “який я молодець”. Зробили і забудьте про це, не збирайте це всередині себе.

Бог дав вам можливість допомагати іншим, і нехай сам цей процес буде для вас радістю.

4. Якщо ви глибоко цікавитеся “духовними знаннями”, то не треба в це посвячувати всіх підряд. Розуміння і інформація в таких питаннях заробляється копіткою працею. Нехай це відкладеться в вас, кристалізується. Не треба нікому про це проповідувати і навчати “втрачених” на “шлях істинний”, інакше втратите все, що придбали.

У потрібний момент Всесвіт сам вам дасть людей, які будуть зацікавлені в ваших знаннях.

5. Ніколи “не виносьте сміття з хати”. Предки мали рацію.

Не розказуйте людям про конфлікти і особисті проблеми всередині сім’ї і відносин. Так ви ще більше приділяєте увагу негативному, і вам буде ще складніше розібратися з цим.

До того ж більшість людей люблять “харчуватися” стражданнями і проблемами. Їм радісно від того, що хтось з ними “в одному човні”.

НЕ “годуйте” їх, інакше самі опинитеся в їх компанії.

6. Не хваліться тими внутрішніми випробуваннями і труднощами, які ви подолали в будь-якому переживанні або справі. Не показуйте свій “героїзм” перед людьми. Зовнішній “подвиг” і так буде помітний. А внутрішнє нехай залишається внутрішнім.

Rate article
Залишити відповідь