Я дуже часто печу печиво вдома, все-таки домашнє, приготовлене своїми руками, набагато смачніше. Ось одним із рецептів я і хочу з вами поділитися, готується не складно, а виходить смачно.
Інгредієнти:
- 100 г вершкове масло (або маргарин)
- 130 г сметани
- 1 ст. л. цукру
- 250 г борошна
- 1 ч. л. розпушувач
- Дрібка солі
- Ванілін за бажанням
- Джем чи густе повидло
Приготування:
Збити масло з цукром та сметаною, додати сіль. Просіяти борошно з розпушувачем і додати до маси. Замісити тісто і прибрати в холодильник на годину.
Присипати стіл борошном, розкачати тісто в прямокутник. Нарізати на смужки шириною приблизно 7 см. По довжині смужки розмазати джемом (повидлом), згорнути рулетом вздовж і нарізати. Випікати 15-20 хвилин при 200 ° С, готове печиво присипати цукровою пудрою.







