Відвар для зняття запалення суглобів та усунення болю в руках

Поради

Нижче наведений спосіб приготування лікувального засобу, який буде дуже ефективним при кісті гайморових пазух, атрофії м’язів кінцівок, склеродермії, деформуючому артрозі колінних та тазостегнових суглобів та деяких інших захворюваннях. Цей відвар називається тибетською настоянкою. Її часто використовують представники старшого покоління.

Інгредієнти:

  • 1 ст. л. сухої трави чистотілу;
  • 1 листок алое;
  • 1 гіркий перець;
  • 400 мл горілки.

Як приготувати:

  1. Листя алое необхідно подрібнити та змішати з перцем у півлітровій банці. Потім додається 2 ст. л. чистотілу. Усе потрібно перемішати за допомогою палички з липи або берези, після чого залити горілкою.
  2. Банку слід накрити харчовою фольгою. Зверху зав’язується тканина з полотна.
  3. Настоювати в кухонній шафі на протязі 3 тижнів. При цьому кожного дня потрібно струшувати банку.
  4. Засіб слід процідити та розмістити у холодильнику для зберігання.

Цим настоєм слід намочувати проблемні місця, після чого накрити їх вовняною тканиною та ковдрою. Лежати на протязі півгодини. При цьому слід виконувати точковий масаж, не розтираючи шкіру. В результаті набряки спадуть, а біль вщухне.

Траву з цього засобу можна прикладати до проблемних місць або кістки під великим пальцем ноги.

Для лікування ангіни потрібно змочити у цьому настої ватний диск, після чого провести ним від ямочки, яка розташована за правим вухом, вздовж підборіддя до ямочки за лівим вухом. Потім слід зав’язати горло вовняною хусткою на 25 хвилин. Дана процедура виконується 5 разів поспіль.

Для лікування гаймориту необхідно у настої змочити ватний диск. З його допомогою змащується міжбрівна ямочка, ніс та ніздряна перегородка. Потім на 25 хвилин потрібно накрити ніс вовняною тканиною. Дана процедура виконується 7 разів поспіль.

Міцного здоров’я!

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Оцените статью
Добавить комментарий