Рецепт ефективної мазі, яка позбавить від болю в спині та остеохондрозу

Поради

Остеохондроз є поширеним захворюванням, яке приводить до болів у спині. Щоб позбутися неприємних симптомів цього захворювання, можна приготувати самостійно спеціальну мазь. З її допомогою можна назавжди забути про болі у спині.

Для боротьби з болями часто використовується засоби, виготовлені з лаврового листа. Можна зробити настій лавра або спеціальну олію.

Для виготовлення олії необхідно подрібнити 1 столову ложку лаврового листя та залити оливковою олією (200 мл). Далі цю суміш потрібно зберігати в теплому місці на протязі 15 діб. Втирати цей засіб потрібно у місця, в яких з’являються больові відчуття. Найкраще застосовувати олію перед сном.

Для приготування настою потрібно 1 чайну ложку лаврового листя залити окропом (300 мл). Настоюється засіб на протязі 4 годин. Далі необхідно процідити настій та вживати невеликими ковтками 300 мл протягом 12 годин. Лікування цим настоєм проводиться 4 дні.

Міцного здоров’я!

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Оцените статью
Добавить комментарий