Намажте п’яти йодом і будьте здорові!

Йодована сітка - корисні властивості для тіла Поради

Щитовидна залоза виробляє гормони, які беруть участь в регуляції обміну речовин і роботі всього організму. Тому стан цієї залози відіграє велику роль в питанні здоров’я. Як зрозуміти, що ви відчуваєте дефіцит йоду, необхідного щитовидці? І як виправити ситуацію?

Як зрозуміти, що щитовидна залоза відчуває дефіцит йоду? Можуть початися складності з пам’яттю, буде поганий настрій, роздратування і депресія. Брак зазначеного мінералу погіршує роботу щитовидки, яка контролює баланс гормонів в організмі. Розчин йоду здатний проникати в підшкірні шари і, таким чином, поступати до щитовидки. Тому функціональні збої щитовидної залози, може відкоригувати простий спосіб нанесення йодистої сітки на п’ятки.

Сітка з йоду для здоров’я

Сітку з йоду на п’ятах наносять, коли необхідно:

  • “підняти настрій;
  • прибрати напругу, дратівливість і стресовий стан;
  • поліпшити концентрацію уваги;
  • позбутися від апатії.

Зазначені вище стани провокуються патологіями функції щитовидки. А мають місце вони, як правило, через дефіцит мікроелемента йоду. Все геніальне просто. І сітка, намальована ватною паличкою, яку умочили в йод, доступний спосіб допомогти своїй щитовидній залозі (квадрати повинні бути приблизно 1 см).

Намажте п'яти йодом і будьте здорові!

Чому не можна повністю покривати йодом п’яти? В такому випадку не виключена можливість опіку.

Однак, важливо розібратися, чи дійсно вам є сенс заповнити дефіцит даного мінералу. Як це можна зробити? Потрібно нанести сітку з йоду на п’яти, надіти шкарпетки на всю ніч. Якщо вранці на п’ятах не зникла йодиста сітка, це говорить про те, що йоду в організмі достатньо і причину нездужань слід шукати в іншому. Але, якщо йод практично повністю вбрався в шкіру, це говорить про його явну нестачу. Тоді слід продовжувати наносити йодову сітку на п’яти, поки малюнок не почне залишатися вранці.

Ще має сенс додати в протокол харчування «дари моря» та інші продукти з високою концентрацією йоду.

Йодний розчин слід застосовувати при непошкоджених шкірних покривах. Не рекомендується практикувати сітку з йоду при підвищеній температурі тіла.

Як часто можна малювати йодистого сітку? Практикуйте процедуру не частіше трьох-чотирьох разів на тиждень.

Додатковий ефект сітки з йоду

Йодна сітка активує кровообіг і як наслідок, допомагає позбутися від набряклості нижніх кінцівок. Йод має властивість підвищувати температуру тіла. З цієї причини зазначена сітка допоможе при нежиті.

Стаття призначена тільки для ознайомлювальних і освітніх цілей і не заміняє професійну медичну консультацію, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я.

Rate article
Залишити відповідь