Користь цвіту конюшини. Чим може допомогти ця рослина?

Поради

У багатьох людей, навіть молодих, спостерігаються такі симптоми, як часті запаморочення, головні болі, шум у вухах. Це може бути пов’язано із захворюваннями судин головного мозку. В серйозних випадках такі хвороби лікуються лише у медичних закладах. Якщо захворювання не приносить багато незручностей, то можна його вилікувати в домашніх умовах за рецептами народної медицини.

Для лікування знадобиться настій конюшини, завдяки якому можна буде позбутися неприємних симптомів та почистити судини головного мозку.

Приготування настою

Для виготовлення засобу необхідно брати тільки лугову конюшину, а не посівну. Вона відрізняється більш довгим суцвіттям.

Як приготувати лікувальний засіб:

  • Нарвіть свіжих квітів конюшини та покладіть їх у скляну банку ємністю 1 літр. Квіти потрібно залити горілкою або спиртом.
  • Банка загортається темною тканиною та ставиться на 2 тижні у темне місце.
  • Перед тим, як вживати настій, його потрібно процідити. Приймати засіб слід перед сном по 20 мл.

Курс лікування складає 3 місяці. Після кожних 30 днів приймання препарату необхідно робити перерву на 10 днів. Такий курс потрібно проводити щорічно.

Міцного здоров’я!

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Оцените статью
Добавить комментарий